Boğa Burcunda Güneş Tutulması

29 Nisan 2022

Boğa Burcunda Güneş Tutulması

Selamlar canım arkadaşlarım,

30 Nisan 2022 tarihinde Türkiye saatiyle 23:28’de 10 Derece Boğa burcunda Parçalı Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma ülkemizden görülmeyecek. Tutulma daha çok Güney/Batı Güney Amerika, Pasifik, Atlantik, Antarktika’dan görülecektir. Dolayısıyla ülkemizi çok fazla etkileyecek bir tutulma değil.
Tutulmalar çok güçlü yeniaylardır ve etkisi de oldukça güçlüdür. Fakat bu tutulma hem tutulma süresinin az olması hem de parçalı olması bakımından çok da güçlü bir tutulma değildir.

Tutulma Boğa burcunda gerçekleşeceği için öncelikle Boğa burcunun konularından bahsetmek istiyorum. Boğa parayı, üretimi, toprağı, realiteyi, köylüyü, değerleri, sanat ve sanatçıları temsil eder.

Tutulma Uranüs’le kavuşum yaptığı için Uranüs hem ilkleri, hem de bizi sarsacak gelişmeleri temsil eder. Tutulmanın en önemli vurgusu para ve deprem aynı zamanda sanat camiasıyla ilgili gelişmelerdir. Arkeolojik kazılarda topraktan çıkacak olan eserler ve yapılar bizim bildiklerimizle ilgili olarak bizi sarsabilir. Uranüs söz konusu olduğunda hiç beklenilmeyecek şeylerin beklenilmesi, kaotik durumlar ve öngörülemeyen olaylar söz konusudur.

Tutulmanın yöneticisi Venüs ise şeref derecesi olan 27 derece Balık burcunda ve Jüpiter’le kavuşumda. Bu iki gezegen bir kez daha para vurgusu yapıyor ve özellikle de siyasilerle ilgili konularda arka planda dönen maddi konuların ortaya çıkacağını hatta bazı siyasi liderlerin yurt dışı işlerinin de oldukça gündemde olabileceğini söyleyebilirim.

Tutulmaya Mars’ın da Balık burcundan uyumlu açısı söz konusu olacak ve bu durumda bize irade kullanılarak bazı kişilerin siyasetten çekilebileceğini bazı sanatçıların yurtdışında yaşama kararı alabileceğini gösteriyor.
Aslında tutulma bizim bugüne kadar görmezden geldiğimiz olayların artık önümüze kabak gibi düşeceğini ve artık bu durumla yüzleşmek zorunda kalabileceğimizi göstermektedir.

Evet sıradışı konular gündeme gelebilir ancak ben yine de bu tutulmayı sevdim. Çünkü hak eden hak ettiğini görecek, gizli kalan konular artık saklanamayacaktır.

Ekonomik olarak üretime daha fazla önem verileceği bir sürece giriyoruz.

Bu tutulma özellikle manevi konularla ilgili olarak müthiş destekleyici zamanlara işaret ediyor.

Tek bir cümleyle anlat deseydiniz bu tutulma için ilahi adaletten kaçış yoktur derdim.

Her zaman dediğim gibi kendi kapımızın önünü temizleyip kendi seçimlerimizi vicdanımıza göre yaparsak sonunda iyiler mutlaka kazanır.

Sevgilerimle,
Tuğba Karadayı Ulusoy

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #30Nisan #keşfet #boğa #güneştutulması #tutulma

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.