Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

8 Haziran 2020

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Geçen hafta gerçekleşen, Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, maddi kaynaklar, gelirler-giderler, para, sosyal çevre, iş arkadaşları ve ruhsal konular gündemde olabilir.

Hafta başında, eğitim hayatı, kariyer, kendinizi geliştirmeye çalıştığınız konular gündemde olurken haftanın son günlerindeyse, iş arkadaşlarınız, sosyal çevreniz gündemde olabilir. Harcamalarınıza biraz dikkat etmenizde fayda var. Sosyal çevrenizle birlikte yapmak isteyecekleriniz sizi maddi yönden biraz zorlayabilir. Zor bir süreçten geçiyoruz, bu süreçte yapacağımız harcamaların ilerde ödenebilir olmasına özen göstermeliyiz. Sosyal izolasyondan çokça sıkıldığımız bu süreçte, kendimizi hayallere fazla kaptırmamalıyız. Makul hayallerinize yönelmek, yapabileceklerimizin bütçemiz ile sınırlı olduğunu kabul etmek veya kazançlarımızın düşebileceğini hesaba katmak zorundayız. Gelirlerimizi ve giderlerimizi, ilerde oluşabilecek kriz senaryosuna göre optimize etmeliyiz.

Hafta sonunda, daha temkinli olmanız gereken konu sosyal çevre, iş arkadaşlıklarınızda spekülatif haberler canınızı sıkabilir ve gereksiz bir mücadeleye çekilebilirsiniz. Enerjinizi emen, negatif arkadaşlardan biraz uzak durmanızda fayda vardır. Tüm bu temkinli olmamız gereken konular dışında, hayalleri ve idealleri hayat geçirmek için de şanslı bir zaman dilimidir. Tabi bu hayallerin ve ideallerin ayağı yere basan cinsten olması şartını da unutmamalısınız.  Alma, verme dengesini iyi ayarlamalısınız, arkadaşlarınız için yaptıklarınız kendinizi feda etme boyutuna gitmemelidir. Kendinizi feda ederek yapmadığınız sürece yani arkadaşlarınıza makul ölçüde yardım konusunda tabi ki bir sıkıntı yaşamayacaksınızdır.

Boğa , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.