Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

7 Şubat 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, haftanın ilk günü kariyerinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Otorite figürlerle iletişiminiz artabilir. Salı günü bilinçaltı konularınızla ilgili şifalanmalar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü patronunuzla veya aile büyükleriniz ile gerilebilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da kariyerinizle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Aynı gün otorite bir figürden destek görebilirsiniz. Cumartesi günü sizden yaşça büyük birinden ilişki teklifi alabilirsiniz. Pazar günü ise hayallerinizi gerçekleştirmek için motive olabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.