Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Aralık 2020

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar ve Yükselen Boğalar, haftaya aşk hayatınız ve varsa çocuklarınıza odaklanmış şekilde başlıyorsunuz. Hafta ortasında maddi konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir paranın gelmemesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu dönemde arkadaş çevrenizden borç isteyenler olabilir, bu durum sizi sonradan zora sokabilir. Süren ilişkilerinizin desteklendiği bir hafta olabilir. Halihazırda bir ilişkiniz yoksa sizi dönüştürecek bir ilişki kapınızı çalabilir. Cuma günü civarında bilinçaltınızdaki sorunları dönüştürdüğünüz, şifalandığınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Hafta sonu zihninizi toparlayamama, unutkanlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sorun yaşayabilirsiniz. Özellikle bir arkadaşınızın yalanını yakalama, kandırıldığınızdan şüphelenme gibi problemler yaşanabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.