Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Temmuz 2020

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, kardeşler, kuzenler, yakın çevre, ruhsal konular, kendi içimize döndüğümüz zamanlar, maddi kaynaklar, arkadaşlar, sosyal çevre gibi konular gündeminizde olabilir.

Bilinçaltı problemleriniz sizi iletişim ve yakın çevre konusunda zorlayabilir. Düşüncelerinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. İletişiminizi güçlü tutup yanlış anlamalara hem kendimiz hem de yakın çevremiz açısından dikkat etmelisiniz. İletişim konusunda arkadaşlar ve sosyal çevreden desteklenebileceğiniz bir zaman dilimidir. Arkadaşlarınızla ortak hayaller ve hedefler için iletişime geçebilirsiniz.

Maddi kaynaklar konusunda hayal gücünüz size güzel fikirler verebilir. Yeni bir maddi kaynak yaratmak açısından desteklendiğiniz bir zaman dilimidir. Bu konuda manevi olarak birilerine destek olmak, size çok iyi gelecektir.

Bu hafta, Kiron sizin 12. evinizde geri hareket etmeye başlayacak. Bilinçaltı problemlerinizi keşfetmek için oldukça destekleyici bir zaman dilimidir. Kendinize manevi olarak dönmeye çalışın. Meditasyon yapabilir, duygularınızı yazabilir ve biraz içinize dönebilirsiniz. Tüm problemlerinizin köküne inmek ve kendinizi şifalandırmak için harika zamanlardasınız.

11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da düz harekete başlıyor. İletişim konusunda yaşadığınız problemler artık son buluyor. Yeni projelere başlamak, yeni anlaşmalar yapmak için artık uygun bir süreç sizleri bekliyor.

Aşk ile ilgili, eski sevgililer gündemde olduğu bir zaman diliminden geçerken, eski sevgililerle iletişim halinde olmuş ve onlarla görüşmüş olabilirsiniz. Fakat Merkür’ün ileri hareketi artık bazı konuları daha net görmenize sebebiyet verebilir. 13 Temmuzdan sonra kalan sağlar bizimdir diyebilirsiniz.

Sağlık ile ilgili, üst solunum yolu, eller, kollar, sinir sıkışmaları gibi sorunlar yaşıyorsanız artık bu hafta bu konuların çözüme kavuşacağı bir zaman dilimi sizleri bekliyor.

 

Boğa , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.