Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BOĞA

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa, Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Haftanın ilk günü çalışma ortamınızda keyifli haberler alabilirsiniz. Patronlarınızdan takdir görebilirsiniz. Çarşamba günü günlük rutinlerinizi değiştirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Sağlığınızda bazı sorunlar yüzünden kötü alışkanlıklarınızı bırakma gereği duyabilirsiniz. Perşembe günü partnerinizden veya ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Borçlarınız ve giderleriniz ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü spora başlayabilirsiniz. Daha hareketli bir yaşam için adım atabilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınız ile ilgili önemli haberler alabilirsiniz. Sağlığınız sizin için daha önemli olacaktır. Pazar günü çalışma ortamınızdan arkadaşlarınız ile aranızda küçük tartışmalar yaşanabilir.

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.