Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

3 Ocak 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar, Salı günü civarı eğitim hayatınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Yabancılar ve Yurtdışı konuları gündeme gelebilir. Perşembe günü mücadele ve savaş gezegeni Mars Koç burcundaki transitini bitirip Boğa burcuna geçiyor. Mars Koç burcunda iken daha agresif hissetmiş olabilirsiniz, yeni atılımlar yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte attığınız adımları kalıcı hale getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili konularda aksiyon harcayabilirsiniz. Enerjiniz bu süreçte artacaktır, bu koşturma içinde sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Cuma günü ise iletişim gezegeni Merkür Kova burcundaki seyrine başlıyor. Kariyerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz, zihniniz daha çok işinizde olabilir. Aynı gün aşk ve değerlerimizi anlatan Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Eğitim hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yabancı uyruklu biriyle bir flörte başlayabilirsiniz. Günün devamında eğitiminizle ilgili bir hayalinizi gerçekleştirmek için bir adım atabilirsiniz. Yurtdışına yerleşmeyi düşünüyorsanız bununla ilgili bir başlangıç yapabilirsiniz. Burada önemli olan sizin irade göstermeniz, hayalleriniz için küçük de olsa adımlar atmanız. Hafta sonu otorite figürleriyle tartışmalar yaşayabilir biraz gerilebilirsiniz. Aradığınız aşkı sosyal medyadan, uzak çevrelerden veya eğitim hayatınızdan bulabilirsiniz.  Haftanın son günü iletişiminiz biraz durulabilir. Kariyerinizle ilgili kalıcı, ciddi kararlar alabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.