Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

30 Kasım 2020

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

BOĞA BURCU

Selamlar sevgili Boğalar ve Yükselen Boğalar, haftaya İkizler burcunda gerçekleşen Ay Tutulmasıyla başlıyoruz. Sizin maddi kazançlar, gelir kaynaklarınız, ürettiklerinizi kapsayan alanda gerçekleşen tutulmada bu konularla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir maddi kazanç elde edebilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür bu hafta Yay burcuna geçiyor. Zihniniz önümüzdeki haftalarda borçlar, miraslar, eşin parası, ortağın parası gibi konularda olabilir. Hafta sonu yaşadığınız krizlere çözüm bulabilirsiniz ve bu sizi ruhsal olarak daha iyi hissettirebilir. Pazar günü partnerinizle sosyal ortamlara katılabilirsiniz. Hafta sonu hayallerinizin aşkını arkadaş ortamında bulma ihtimaliniz de olabilir gözlerinizi açık tutun.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.