Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

28 Kasım 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Hafta başında kredileriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni bir krediye başvurabilirsiniz. Aynı gün hayalinizdeki ilişkiyi hayatınıza çekebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz var ise partneriniz ile gelecek planları kurabilirsiniz. Salı günü kariyerinizdeki sorunlara kalıcı çözümler bulmak için adım atabilirsiniz. Partnerinizin ailesi ile aranızda problemler var ise çözebilirsiniz. Çarşamba günü eğitim hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle sosyal çevrenizden bilginiz, vizyonunuz ile ilgili takdir görebilirsiniz. Cumartesi günü civarında maddi konular ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir miras beklentiniz var ise o çözülüp, elinize yüklü miktarda para geçebilir. Bu süreçte ameliyat kararı da alabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.