Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

29 Haziran 2020

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta yurtdışı, yükseköğrenim, kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar, inançlar, yakın çevre,  kardeşler, her türlü yazılı, sözlü iletişim konuları gündeminizde olabilir.

Yabancı ülkelere farklı kültürlere ilginizin arttığı bir dönemden geçiyor olabilirsiniz veya ufkunuzu genişletecek birçok konuyu araştırıyor olabilirsiniz. Bu konularda artık değişim, dönüşüm başlayabilir ya da hali hazırda başlayan konulara daha da ağırlık verip derinleşebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına büyümeye devam edeceksiniz. Burada dikkat etmeniz gereken. Hırslarınıza kapılıp etik değerleri hiçe saymamalısınız. İnançlarınızla ilgili büyük değişimler söz konusu olabilir. Buradaki inançlar illa dini inançlar olmak zorunda değildir. Düşünce kalıplarınızın temelini bulmak ve artık sizi engelleyen inanç kalıplarını değiştirmek için harika zamanlardan geçiyorsunuz.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü sizi yine ufkunuzu genişlettiğiniz konulara geri döndürecek. Neyi ne kadar tecrübe ettiğinizi size sorgulatacaktır. Eksik kaldığınız konuları tespit edip bu noktaları tamamlama zamanıdır.

Fikirlerinizle parlatma zamanı! Geçmişten geleceğe taşıyabileceğiniz ne varsa süzgecinizden geçirin. Eski yazılarınızı, eski notlarınızı araştırın. Sizi motive edecek güzel gelişmeler yaşamanıza vesile olabilir. Sizi siz yapan konuların üzerine eğilin. Bu konularda yeni fikirler üretmeye çalışın. Bu dönem sosyal medya paylaşımları, her türlü yazılı sözlü iletişim, kardeşlerle kuzenlerle yapılan projeler konusunda şanslı bir dönemdesiniz. Yeni projeler, yeni fikirler konusunda beyin fırtınası yapmanızı tavsiye ederim.

Bilinçaltınız kaynaklı kardeşler ve yakın çevreyle problemler gündeme gelebilir, trafik kazalarına dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız.

Aşk ile ilgili, ani beklenmedik mesajlar alabilirsiniz. Eskiden görüştüğünüz bir sizinle tekrar iletişime geçebilir. Bu da sizin motivasyonunuzu oldukça yükseltebilir. Yakın çevrenizden birileri sevgilinizle aranızı açabilir, burada yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir hemen galeyana gelmeyin.

Sağlıkla ilgili problemleriniz varsa bu hafta artık problemleri çözebilirsiniz.

 

Boğa , , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.