Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar, öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü eğitim hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurtdışı konularıyla ilgili sizi mutlu eden gelişmeler yaşanabilir. Hafta ortasında borçlarınız ve giderlerinizle ilgili sizi hayal kırıklığına uğratan sekmeler yaşayabilirsiniz. Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz.  Bu dolunay sizlerin kısa yolculuklar, iletişim, kardeşler alanınızda yaşanacak. Bu konularla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizin hayatında gelişmeler yaşanabilir. Yeni yılın ilk günü ise eğitiminizle ilgili güzel haberler alabilir hayallerinize yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. Bu dönemde yurtdışına taşınma kararı alabilirsiniz.

 

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.