Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BOĞA

Boğa Burcu, Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Hafta başından itibaren çalışma ortamınızda iletişim kargaşası başlıyor. Özellikle ofis dedikodularına çok dikkat! Bu dönemde günlük rutininiz, düzeniniz bozulabilir. Çarşamba günü aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. İlişkiniz var ise evlilik kararı alabilirsiniz. İlişkiniz yok ise sizi çok mutlu edecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Perşembe kariyerinizde sağlam yenilikler yapabilirsiniz. Patronunuzdan destek alabilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. Cuma günü ilişkinizde çok abartılı tavırlar sergileyebilirsiniz. Düşünmeden hareket ederseniz sonrasında pişman olabilirsiniz. Günün devamında bazı sağlık sorunlarınız canınızı sıkabilir. Sağlığınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Cumartesi günü ilişkinizde ciddi kararlar alabilirsiniz. İlişkinizi güçlendiriyorsunuz.

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.