Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, haftanın ilk günü kariyerinizle ilgili sorunlar çözülebilir. Salı günü sorumluluklarınız ve toplum önü imajınızla ilgili krizler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. Ev ve aile yaşamınızda bazı tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Ailenizle ilgili bazı problemler gün yüzüne çıkabilir. Aynı gün eğitim hayatınızla ilgili bazı dönüşümler yaşanabilir. İnançlarınızla ilgili kalıcı değişimler yaşanabilir. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. Kariyerinizle ilgili güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, bu süreçte özellikle kariyerinizle ilgili iletişim problemleri olabilir. Kendinizi ön plana çıkartmak istemeyebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.