Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Hafta başından itibaren odağınız başkaları üzerinden sağladığınız kaynaklarınıza kayıyor. Bu süreçte eşinizin veya ailenizin kazançları sizin için önem kazanacak. Özellikle borçlarınız bu dönem daha görünür olabilir. Kredi çekmeyi düşünebilirsiniz. Ayrıca bu dönem ameliyat gündeminiz ortaya çıkabilir. Çarşamba günü itibariyle iletişiminizde bazı krizler ortaya çıkabilir. Söylediklerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Ayrıca bu süreçte okült konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınız ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ruh sağlığınızın da daha iyi olduğunu fark edebilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek, sizi şifalandıracak etkinlikler yapabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.