Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

21 Haziran 2020

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, maddi kaynaklar, gelirler-giderler, para, sosyal çevre, iş arkadaşları ve ruhsal konular, kariyer konuları gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketi size arkadaş çevrenizde, sosyal çevrenizde aldanmalara ve aldatılmalar eğilimli olabileceğinizi gösterir. Arkadaşlarınız için kendinizi feda edebileceğiniz bir süreç olabilir. Bu konuda alma verme dengenize dikkat etmeniz gerekiyor. Yardım organizasyonları gibi tüm insanlığa hizmet eden konularda daha verimli olabilirsiniz. Bu süreçte arkadaşlarınız sizi yanlış yönlendirebilir.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Maddi konularda uzun süredir beklediğiniz kaynaklar artık gün yüzüne çıkabilir. Uzun süredir beklediğiniz ödemeleri alabilirsiniz.  Yeni bir gelir kapısı sizin için açılabilir.

Mars’ın Koç burucuna geçişi bilinçaltınızdaki bazı problemlerin gün yüzüne çıkmasına sebebiyet verebilir. Bu süreçte dürtüsel ve tepkisel davranmamaya özen gösterin. Kariyer alanındaki sorumluluklarınızın artması oldukça yoğun olabileceğiniz bir süreçte içsel konulara fazla takılmanıza sebep olabilir. Bu yoğunluğu bilinçaltı konulardan sıyrılıp,  zihninizi bu alanlara kanalize etmeye çalışmanızı tavsiye ederim. İş alanında yaratıcı fikirlere ihtiyacınız varsa yine bu gelişen imgelem dünyanızı bu alanda kullanabilirsiniz. Ruhsal olarak mücadele etmek yerine kariyerinize odaklanın.

Aşkla ilgili konularda geri dönüşler söz konusu olabilir ya da eski aşkları çok fazla özlediğinizi hissedebilirsiniz. Eğer sevgiliniz varsa nostalji yapmak, eski fotoğraflara bakmak, ilişkinizin başlangıç motivasyonlarını konuşmak ilişkideki problemleri çözmeye de yardımcı olabilir.

Eğer evliyseniz eşin sağlık konuları gündeme gelebilir.

Sizin sağlığınızla ilgili konularda artık daha olumlu bir sürece giriyoruz.

 

 

Boğa , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.