Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Haftaya sosyal çevreniz ile iletişimde başlıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile haberleşerek uyanabilirsiniz. Salı günü itibariyle çalışma ortamınızdaki karışıklıklar artık son buluyor. Son dönemde yaşadığınız sağlık sorunları da artık son bulacak. Ayrıca, bugün itibariyle kariyerinizde yeni fırsatlar önünüze çıkmaya başlayacaktır. Yeni bir iş yerinden teklif alabilirsiniz. Aynı gün, kariyeriniz ile ilgili harika atılımlar yapabilirsiniz. Uzun zamandır harekete geçmek istediğiniz bir projeyi artık başlatıyorsunuz. Çarşamba günü ruhsal ve fiziksel olarak iyileşiyorsunuz! Hangi konuda şifaya ihtiyacınız var ise şifalanacaksınız. Bu süreçte önemli rüyalar görebilirsiniz. Cuma günü sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz. Bu birkaç gün uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız ilişkilerinize kayıyor. İlişkiniz sizin için çok daha önemli olacak. Yalnızsanız bir ilişkiye ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Boğa Burcu ve Yükselen Boğa.

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.