Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, haftanın ilk günü kariyer yaşamınızla ilgili krizler yaşanabilir. Otorite figürler tarafından baskılanabilirsiniz. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız kariyerinizde olacak. Çarşamba günü civarında ise kendinizle ilgili ani durumlar yaşayabilirsiniz. Bu aralar sağlınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Dış görünüşünüz, yaşamınız gibi konularda değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu otorite figürlerle sıkıntılar yaşayabilir, kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bunun yanında sosyal ortamlarda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Pazar günü kariyerinizle ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. Kariyer yönünüz değişebilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.