Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Hafta başında ilişkilerinizde abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Partnerinizin ailesi ile aranızda bazı anlaşmazlıklar büyüyebilir. Çarşamba günü partneriniz ile önemli konuşmalar, anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu kararları alırken sakin kalmanız önemli.Ani kararlardan sakının. Cuma günü civarında hayatınızda çok önemli konular su yüzüne çıkabilir. Evlilik kararı alabilirsiniz. Hayatınızın gidişatını elinize alabilirsiniz. Pazar günü partnerinizin ailesi ile bazı tartışmalara girebilirsiniz. İlişkiniz yok ise bu hafta yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.