Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

15 Haziran 2020

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta yurtdışı, yükseköğrenim, kendimizi geliştirdiğimiz alanlar, sosyal çevre, arkadaşlar, yoğun iletişim, kısa seyahatler, kardeşler, kuzenler gibi konular sizin hayatınızda daha önem kazanıyor olabilir.

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Siz Merkür gerilemesini iletişim, kısa seyahatler, kardeşler, kuzenler gibi konularda yaşayacaksınız. Sosyal medya paylaşımlarınıza, göndermiş olduğunu maillere, konuşurken ne dediğinize iki kat dikkat edin. Merkür gerilemesini tamda iletişim evinizde yaşıyorsunuz. Aman diyeyim yanlışlıklara sebebiyet vermeyin. Kısa seyahatler söz konusuysa aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Tüm organizasyonu hata olmaması adına kontrol edin. Kendinizi duygusal olarak ifade ederken problemler gündeme gelebilir.

Yükseköğrenim, yurtdışı veya kendinizi geliştirmek istediğiniz, ufkunuzu açacak konularda eğitim almak için güçlü bir istek içerisine girebilirsiniz. Bu konuda arkadaş çevrenizden de destekleniyorsunuz. Hedeflerinizi belirledikten sonra hedeflerinize yönelik oldukça gayretli bir çalışma içerine girebilirsiniz. Gündeminizde ki bu konular sizi her ne kadar zorlayabilecek olsa da uzun vadede başarı kaçınılmazdır. Arkadaş çevrenizden destek alabilirsiniz ancak aldanmalara da özellikle arkadaşlar konusunda dikkat etmeniz gerekmekte fayda var.

Aşk hayatınızda yakın çevreniz vasıtasıyla eski sevgilileriniz hayatınıza girmeye çalışabilir. Okul dönemlerinden tanıdığınız kişiler tekrar gündeme gelebilir.

Sağlık giderleriniz artabilir, solunum sistemleri ve hormonlarınıza ekstra dikkat edin annem.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması, iletişim, kısa seyahatler, kardeşler, kuzenler gibi konularda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Bu konuda yeni bir gündeminiz olabilir. İletişimle ilgili bir işiniz varsa bu konuda yenilikler yapabilirsiniz. Kardeşlerle veya kuzenlerle yeni işlere girişebilirsiniz. Yazılarınız paylaşacağınız yeni bir sosyal medya hesabı açabilirsiniz. Kısa seyahatler, iş gezileri gündeminizde olabilir. Yeni bir şey öğrenmeye karar verebilirsiniz. Kısacası tüm düşünme, algılama, haberleşme, ticaret gibi konularda yenilikler söz konusu olabilir.

 

 

Boğa , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.