Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar ve Yükselen Boğalar, oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin krizler, paylaşımlı paralar, ameliyatlar alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde ameliyat olma kararı alabilirsiniz. Borçlarınızla ilgili çözümler arayışında olabilirsiniz. Bu dönemde çok harcama yapmamaya dikkat etmenizi tavsiye ederim.  Hafta başında ilişkilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşka olan inancınız tazelenebilir.

Salı günü civarında hayatınızdaki krizleri çözmekle ilgili gücünüzü toplayıp harekete geçebilirsiniz. Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Evliliğinizde veya ilişkinizde sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir, içinde bulunduğumuz şartlar el verdiğince onunla seyahat etme isteği duyabilirsiniz. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor. Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. Bu süreçte eşinizden veya ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var. Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor. Satürn Oğlak transitinin bitmesi ile eğitim, yurtdışı, yabancılar ile ilgili yaşadığınız gecikmelerin, sınavların sonu gelebilir. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü verir. Bu dönemde sizi zorlayan derslerinizi verip mezun olabilirsiniz veya uzun süredir yurtdışına taşınmak istiyorsanız bu mümkün olabilir. Sizin de içinde bulunduğunuz Sabit Burçlar için dönüştürücü zamanların başlangıcına geldik.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte kariyerinizde yapılanmalara gidebilirsiniz. İşinizle ilgili bazı sorunlar kendini gösterebilir veya işinizde daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Size uygun olmayan, kendinizi iyi hissetmediğiniz bir işiniz varsa buradan ayrılıp, kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Hayat size iş ve kariyer alanlarında şanslar sunabilir. Hayatınızın rotasını değiştirdiğiniz bir sürece başlayabilirsiniz. Temmuz ayından beri kendinizle yüzleştiğiniz konularla ilgili şifalanma yaşayabilir, kendinizi ruhsal anlamda daha iyi hissedebilirsiniz. Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.