Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Hafta başında borçlarınız, krediler gibi konularda daha fazla efor harcayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Bu dönemde ameliyat kararı alabilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki 2 aylık süreçte kazalara karşı ekstra dikkatli olmalısınız! Aynı gün itibariyle zihniniz daha çok eğitimlerinizde olacak. Yeni vizyoner fikirler bulabileceğiniz bir süreçtesiniz. Cumartesi günü civarında yaptığınız seyahat planlarında aksamalar olabilir. Planlarınızı uygulamaya koyamayabilirsiniz. Pazar günü gördüğünüz rüyaların etkisinde kalabilirsiniz. Bu rüyalar sizi içsel olarak sıkıştırabilir. Aynı gün civarında maddi konular ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maaşınıza zam alabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.