Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

11 Ekim 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BOĞA

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa, Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Haftaya biraz karamsar başlayabilirsiniz. Giderlerinizi, borçlarınızı düşünerek uyanabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınızdaki krizleri çözebilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişiler ile dargınlıklarınız var ise barışabilirsiniz. Cuma günü çalışma ortamınızda sizi ileriye götürecek fırsatlar bulabilirsiniz. Kariyerinizde yükselişe geçebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir fakat bu size daha çok güvenilmesinden kaynaklanabilir. Cumartesi günü ruhsal sıkıntılarınızı çözebilirsiniz. Kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Sağlık sıkıntılarınızdan kurtulmak için tedavi olmaya başlayabilirsiniz. Pazar günü günlük rutinlerinizi değiştirme kararı alabilirsiniz.

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.