Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

10 Ocak 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, hafta başında aklınıza yeni fikirler gelebilir, vizyonunuz genişleyebilir. Kariyeriniz ile ilgili keyifli haberler alabilirsiniz, otorite ile iletişiminiz artabilir. Aynı gün iş ortamınızda, sıkıntı yaşadığınız konulara çözümler bulunabilir. İçselleştirdiğiniz problemler çözülebilir. Eşinizin ailesi ile aranızda küslükler var ise çözüme kavuşturulabilir. Salı günü kariyeriniz ile ilgili ani kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Yenilikler yapmanız gerekebilir. Çarşamba günü yılın ilk yeni ayı meydana geliyor. Plütonik Yeni Ay Oğlak burcunun 23 derecesinde meydana gelecek. Bu derece yakınlarında gezegeniniz var ise daha çok etki alacaksınız. Son 3 yıldır uğraştığınız konularla ilgili bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sizlerin eğitim, yabancılar, yurt dışı ile ilgili alanında gerçekleşecek bu yeni ay ile yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Süregelen bir eğitim ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Uzaklardaki yakınlarınız ile ilgili değişimler yaşanabilir. Eğitiminiz ile ilgili yetersizlik hissedebilir, bu durumdan yaralanabilirsiniz. İş yaşamınızla ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi öne çıkartmak istemeyebilir. Daha depresif hissedebilirsiniz. Perşembe günü civarında yurtdışı konuları, yabancılar ve eğitimle ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden ani bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Günün devamında Güneş ve Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Bu haftanın kalanında da etkisini gösterecek. Önceki gün gerçekleşen Yeni Ay’ın etkilerini hayatınızda kesin şekilde hissedebilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili çok ciddi yenilikler yapabilirsiniz. Mezun olabilir veya yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.