Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

31 Mayıs 2020

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Kişisel değerlerinizin, maddi ve manevi kaynaklarınızın, gelirleriniz, iletişim konularının gündemde olacağı bir hafta sizleri bekliyor.

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak, yatırımlar, finans, borçlar ödemeler, miras, nafaka, vergi, sigorta, nafaka veya ruhsal olarak krizlerle ile ilgili artık bazı olayların sonuçlanması veya bu konularda farklı bir metotla ilerlemeye karar veriyoruz anlamına gelmektedir. Bu olumlu anlamda bir borcunuzdan kurtulabilirsiniz, kredi ödüyorsanız onun ödemelerini artık tamamlıyor olabilirsiniz gibi konulara işaret edebilir.

Maddi getiriler hayatımızın vazgeçilmez bir parçası, bu hafta bu konular sizin için oldukça gündemde olacaktır. Bu alanda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak bu konulara sosyal çevreniz veya iş arkadaşlarınız dahil olduğunda bazı zorlanmalar gündeme gelebilir. Kendinizi hiç istemediğiniz bir mücadele içinde bulabilirsiniz. O nedenle bu konularda biraz kendi kabuğunuza çekilmeniz de fayda var. Çünkü aldanmalara ve aldatılmalara açık olabiliriz.

Yakın çevre, kardeşler konularında ani beklenmek haberler alabilirsiniz. Bu haberler sizin motivasyonunuzu oldukça yükseltebilecek cinsten olabilir. Birbirimize hasret kaldığımız bu süreçte bu sürpriz gelişmeler size iyi gelecektir diye düşünüyorum.  Sadece gizli düşmanlıklardan kaynaklı veya bilinçaltınızdaki yaralanmaların gün yüzüne çıkmamasına dikkat edin.

Boğa , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.