Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

31 Ocak 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, haftanın ilk günü sevgi ve değerleri anlatan Venüs 25 Şubat’a kadar Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönemde iş ilişkilerde özgürlük arayışı artabilir. Sizlerin kariyerle ilgili konularında keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizden büyük, iş ortamınızdan birileri ile aşk başlayabilir. Aynı gün otorite kişilerle problem yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha agresif ve mücadeleci hissedebilirsiniz. Hafta sonu ise ilişkilerle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumlulukları ve özgürlük arasında kalabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. İşinizden keyif almak isteyebilirsiniz. Otorite figürlerle olan problemlerinizi çözmek için adım atabilirsiniz. Pazar günü ise ilişkilerde ani durumlar gelişebilir. Agresif tavırlar gösterip sevdiklerinizin kalbini kırabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.