Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

7 Kasım 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Boğa

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Haftaya derin düşünceler ile başlıyorsunuz. Hayatı sorguladığınız bir sabah yaşayabilirsiniz ? Çarşamba günü partneriniz ile ilgili hızlı kararlar alabilirsiniz. İlişkinizde daha öfkeli olabilirsiniz. İstemeden partnerinizin kalbini kırabilirsiniz. Perşembe günü partnerinizin ailesi tarafından baskı görebilirsiniz. Cuma günü ilişkinizde güzel gelişmeler yaşayıp, yaşadığınız sorunları telafi edebilirsiniz.  Cumartesi günü tüm ikili ilişkilerinizde iletişime dikkat edin! Ağzınızdan çıkan sözler bir anda karşınızdaki kişinin kalbini kırabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.