Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Hafta başında ilişkinizde güçlenebilirsiniz. Partnerinizin fikirlerine etki edebilirsiniz. Salı günü bir arkadaşınızın yalanını yakalayabilirsiniz. Bu aranızda bazı krizlere sebep olabilir. Çarşamba ilişkinizde abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Partneriniz de küçük meseleleri çok büyütebilir. Cumartesi günü eğitim hayatınızda bazı krizler deneyimleyebilirsiniz. Bu hafta sonu şehir değiştirmenizi önermem. Olduğunuz alandan çıkmamanız daha iyi olacaktır. Aynı gün maddi anlamda sizi rahatlatacak fırsatlar bulabilirsiniz. Özellikle bu fırsatlar sosyal çevrenizden gelebilir. Pazar günü dikkatsizlikten kaynaklanan kazalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca gelecek planlarınıza ulaşamamak sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.