Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

1 Kasım 2021

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BOĞA

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Haftanın ilk günü kariyerinizde önemli, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışma ortamınız değişebilir, terfi haberi alabilirsiniz. Salı günü sağlığınız ile ilgili bazı sorunlar gündeminize gelebilir. Perşembe günü civarında ilişki hayatınız ile ilgili yeni gelişmeler yaşanacak. Hayatınızda biri yok ise yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Cuma günü karşınızdaki insanlar ile ilgili şok edici gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkilerde kavgalar ile ani kopuşlara dikkat edin. Aynı gün itibariyle yeni bir eğitime başlamak için güzel fırsatlar bulabilirsiniz. Seyahatler planlayabilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle partneriniz ile iletişiminiz daha çok artacaktır. Aklınız fikriniz ilişkinizde olabilir. Aynı gün partneriniz ile bir etkinliğe katılabilirsiniz. Birlikte keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.