Boğa Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Haziran 2022

Boğa Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay eğitim hayatınızda artık bazı şeyleri sonuna geldiğinizi fark edebilirsiniz. Verdiğiniz emeklerin sonuç bulduğunu görmek disiplinli çalışmanın önemini tekrar anlamanızı sağlayabilir. Ortaya koyduğunuz işlerde kendinize has tavrınızla önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Evinizde köklü değişimlere girebilirsiniz. Ay ortasında yeni bir eve taşınmak, oturduğunuz evi yenilemek, tadilat yaptırmak, yeni mobilyalar almak veya dekorasyonda değişiklik yapmak gündeminizde olabilir. Yeniayın enerjisiyle yenilenmek ve değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişiklikler evinizde olacağı gibi kendi dış görünüşünüzde de olabilir. Saçlarınızın modelini değiştirmek, estetik yaptırmak veya kişisel bakımınıza ekstra özen göstermek isteyebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.