Boğa Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

Boğa Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Boğa;

Yeni Ay sizin inançlar felsefe eğitim öğretim yurt dışı bazı konularla alakalı evinize gerçekleşeceği için konularla alakalı bir yenilik ve yeni fikirler gündemler oluşabilir. Ocak ayının ortalarında arkadaşınıza eşinize dostunuza borç verirken dikkatli olmanız gereken zamanlardasınız, borcunuzu tahsil etmeye çalışırken zorluklar yaşama ihtimalinizi göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Kredi çekmeyi düşünüyorsanız bu dönem çok iyi bir zaman dilimi olmayabilir. Ortaklı işlerden gelen paralar gibi konularda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay sizin fikirler zihin basın ve yayıncılık gibi konularınızı aktive edecek. Seyahate gitmek istiyorsanız bu dönemlerde gidebilir, planlayabilirsiniz ya da daha önce yazdığınız bir kitap var ise bunu revize edip yavaş yavaş yayına çıkartabilirsiniz. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber artık mücadeleniz eğitim öğretim üniversite felsefe ve yurt dışı konuları olacak.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.