Boğa Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

Boğa Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

Boğa

Ay başında şifalanabileceğiniz durumlar oluşabilir. Fiziken ve ruhen daha iyi hissedebilirsiniz. 5 Nisan’dan itibaren sosyal çevrenizden bir kısmet sizi bulabilir. 11 Nisan’dan itibaren kendinizi daha konuşkan hissedebilirsiniz. 15 Nisan’dan itibaren gelecek planlarınız ve hayalleriniz için çaba harcayabilirsiniz. 16 Nisan’da çalışma ortamınızda bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı çalışma arkadaşlarınız işten ayrılabilir. 20 Nisan itibariyle kendinize odaklanabilirsiniz. Kendi amaçlarınız ve istekleriniz sizin için daha önemli olabilir. 30 Nisan’dan itibaren zihniniz para meseleleri ile daha fazla meşgul olabilir. Ayın sonunda hayatınızda önemli kadersel etkiler olabilir. Hayatınızın gidişatı değişebilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.