Boğa Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

Boğa Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

Boğa

Bu ay başından itibaren ilişkilerinizi daha gizli yaşmayı tercih edebilirsiniz. Ayın 11’inden itibaren maneviyatınızın arttığı bir sürece giriyorsunuz. Hiç beklemediğiniz yerlerden destek bulabilirsiniz. Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise maddi konularda istikrar sağlamanız zor olabilir. 15 Mayıs civarında ilişkileriniz önem kazanacak. Evlilik kararı alabilirsiniz. Kalbiniz boş ise önemli bir ilişkiye başlayabilirsiniz.  21 Mayıs itibariyle maddi konulara odaklanabilirsiniz. 25 Mayıs’tan sonra biraz içinize kapanabilirsiniz. Ay sonu ise kendinize olan güveniniz artabilir. Daha keyifli hissedebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.