Boğa Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mart 2022

Boğa Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Boğalar;
Ayın başlangıcında güzel bir Yeniay sizi bekliyor olacak. Sizi sosyal çevreniz, networkleriniz konusunda oldukça etkileyecek. Yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz ve bu size oldukça şifa verebilir. Ardından kariyerinizde ki kendi değerinizi fark etmeye başlayabilirsiniz, ben ne hak ediyorum ama ne alıyorum gibi sorgulamalara girip bununla alakalı mücadele etmeye başlayabilirsiniz. Ayın ortası itibari ile sosyal çevreniz ile alakalı konularda zihniniz oldukça çalışabilir, sürekli arkadaşlarınız ile iletişim halinde olmak isteyebilirsiniz. Dolunayın etkisi ile beraber flört ve çocuklar ile alakalı konularınız daha aktif olabilir ve bu alanda bazı durumlar ortaya çıkabilir. Ayın sonu itibari ile biraz daha inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz, içinizdeki kişiyi bulmak isteyebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.