Boğa Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

Boğa Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, 5 Kasım’da ilişkileriniz ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Süregelen ilişkinizde yeni konular ile uğraşmanız gerekebilir. Aynı gün itibariyle keyifli seyahatler planlamaya başlayabilirsiniz.  Eğitim hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda kimse yok ise sosyal medya üzerinden yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. 6 Kasım itibariyle zihniniz ilişkilerinizde olacak. Partneriniz ile daha çok iletişimde olmak isteyebilirsiniz. 19 Kasım civarında kendiniz ile ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. Hayatınızın gidişatını değiştirmek isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzü de değiştirebilirsiniz. 22 Kasım itibariyle odağınız borçlarınız, harcamalarınıza kayabilir. Çevrenizden maddi destek alma ihtiyacında olabilirsiniz. 24 Kasım itibariyle zihninizde bazı krizleri yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha krizli hissedebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.