Boğa Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

3 Haziran 2022

Boğa Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

Boğa

Ay başından itibaren maddi konulara odaklı olacaksınız. Kendinizi maddi güvende hissetmek önem kazancak. 13 Haziran itibariyle yeni maddi kaynaklar arayışında olabilirsiniz. Bu konular ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. 14 Haziran civarında borçlarınızı kapatmak için fırsat bulabilirsiniz. Bu konuda aileniz veya partnerinizden destek alabilirsiniz. 21 Haziran itibariyle yakın çevreniz ile daha ilgili olacaksınız. Kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. 23 Haziran itibariyle ise paranız bereketlenebilir. Maaşınıza zam alabilirsiniz. 29 Haziran civarında bir sertifika programına başlayabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.