Boğa Burcu (Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

29 Eylül 2022

Boğa Burcu (Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay aşk hayatınızda önce sen kapat hayır önce sen kapat diye minnoş telefon konuşmaları yapabilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki iletişim güçlenirken birlikte bol bol aktiviteler yaptığınız bir ay olacak. Arkanızdan konuşan, kuyunuzu kazan, sizi küçük düşürmek için fırsat kollayan birileri varsa bu ay ortaya çıkabilir. Siz kendinizi kaderin ve karmanın ellerine bırakın yeter. Ayın ortasına doğru içsel yolculuğunuzda bir değişim ve dönüşüm yaşayabilirsiniz. Bu süreç size ikili ilişkilerinizde oldukça fayda getirebilir. Ayın sonuna geldiğinizde para ile ilgili konularda bazı dalgalanmalar yaşadığını görebilirsiniz. Hesabınızı kitabını iyi yaparsanız ekonomik sorunlar hemen çözülür annem siz yeterki müsrif davranmayın.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.