Boğa Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Aralık 2021

Boğa Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Ay başında krediler, borçlar ile uğraşmanız gerekebilir. Özellikle son 1.5 yıldır uğraştığınız bir alacak-verecek meselesi var ise bunu tamamen çözmek için bir yenilik yapabilirsiniz. Beklediğiniz bir miras konusu var ise çözülebilir. 13 Aralık itibariyle bankalar ile daha fazla uğraşabilirsiniz. Bu dönemde ameliyat olabilirsiniz. Ayrıca kazalara, riskli durumlara çok dikkat edin. Aynı gün itibariyle eğitiminiz ile ilgili kararlar alabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Buna ek olarak sosyal medyadan yeni insanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmeye başlamak için bu dönemi değerlendirebilirsiniz. 19 Aralık’ta kazançlarınız ile ilgili bir netleşme yaşayabilirsiniz. Bu dönemde maaşınıza zam alabilirsiniz. 20 Aralık itibariyle eğitiminizde bazı engellenmeler yaşayabilirsiniz. İnançlarınızı sorguladığınız bir sürece girebilirsiniz. Bu dönemde sosyal medyada gördüğünüz her şeye inanmayın. 21 Aralık’ta ise odağınız yabancılar, uzaklar ve kişisel gelişiminize kayıyor. Kendinizi daha fazla geliştirmek isteyeceksiniz. 29 Aralık’ta başlayan süreç ile arkadaş çevreniz genişlemeye başlayacak. Sosyal çevrenizden yana şanslar sizinle olacak. Onlar sayesinde bazı kazanımlar elde edebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.