Boğa Burcu (8-14 Temmuz 2024 Haftalık Burç Yorumu)

7 Temmuz 2024

Boğa Burcu (8-14 Temmuz 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Aileniz, eviniz, gayrimenkul konularınız bu hafta sizi meşgul edecek konular arasında olacak. Önünüze çıkacak yeni sürprizlere hazırlıklı olun. İş ya da özel hayatınızda değişimler ve yenilikler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız evi alabilir, satabilirsiniz. Maddi anlamda ailenizi desteğini alacaksınız. İletişim becerinizi kullanarak fırsatlar elde edebilirsiniz,  kendinizi sınırlandırmayın. Geleceğe dair beklentilerinizi gerçekleştirecek motivasyona sahipsiniz.  Ailenizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Evinizin ihtiyaçları için para harcayabilirsiniz. Aile ve iş arasında kaldığınız bir süreç yaşayabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.