Boğa Burcu 8 – 14 Nisan 2019

8 Nisan 2019

Boğa Burcu 8 – 14 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Boğalar ve Yükselen Boğalar,

Bu hafta başında arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, isminizi kalabalıklara duyurma konusunda şanslı olabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Küs olduğunuz arkadaşlarınız varsa aranızdaki buzlar eriyebilir.

Venüs Neptün kavuşumu arkadaş çevreniz, kalabalık ortamlar, organizasyonları temsil eden alanda gerçekleşecek. Aradığınız aşkı buralarda bulabilirsiniz ya da bir arkadaşınıza aşık olabilirsiniz.

Jüpiter retrosunu, başkalarının parası, alacaklar, ortaklı işlerden kazanılan para, krediler, sigortalar alanında yaşayacaksınız. Eğer alamadığınız bir para, miras, nafaka gibi konular varsa alabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Özellikle de 14 Nisan tarihinde Güneş’in Jüpiter’le yapacağı uyumlu açı sayesinde bu konularda daha şanslı olabilirsiniz.

İnançlar konusunda korkularınız, sıkıntılarınız olabilir. İnandığınız şeylerin gerçek olmadığını öğrenip hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bunlarla ilgili problemler yaşayabilirsiniz aynı şekilde akademik kariyerle ilgili problemler yaşama riskiniz de var.

Aşk konularından yana hafta başında şanslısınız, hafta ortasında özellikle iletişim kaynaklı problemler gereksiz yere büyüyebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Boğa, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.