Boğa Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ağustos 2022

Boğa Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta işinizi sosyal medyadan yürütüyorsanız satışlarınız artarken ailenizle olan ilişkileriniz eskiye göre çok daha güçlenebilir. Kendinizle baş başa geçirdiğiniz zamanlar size iyi gelebilir. Hafta ortasında kardeşlerinizle keyifli vakitler geçirirken ufak tefek sağlık problemleri yaşamanız söz konusu olabilir dikkat edin annem. Ebeveynlerinizle yapacağınız konuşmalarda onları daha iyi anlarken hayatınıza girecek sürpriz gelişmeler motivasyonunuzu artırabilir. Ev içinde kurduğunuz ilişkilerde olumlu enerjiler alabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru spor yaparak hareketli zamanlar geçirebilir aynı zamanda arkadaşlarınızdan duyacağınız bazı haberlerle şaşkına dönebilirsiniz. Algınız hafta boyunca evinizde olurken kariyer hayatınızda yeni bir işe girmek sizi biraz zorlayabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.