Boğa Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mart 2022

Boğa Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Boğalar;

Bu hafta çok fazla sosyalleşmek için zihniniz çalışabilir. Sürekli arkadaşlarınız ile görüşmek ve iletişimde olmak isteyebilirsiniz. Networkleriniz gelişebilir, farklı insanlarla ve yaratıcı insanlarla tanışabilirsiniz. Sosyal çevrenizde kendinizi göstermek isteyebilirsiniz, yaratıcı fikirlerinizi tanıtmak ve anlatmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlara şifa olabilirsiniz, bolluk ve bereketli bir sosyal çevreniz gündemde. Eşinizin fikri ile beraber eğlenmek isteyebilirsiniz, eşiniz sosyalleşebilirsiniz. Ayrıca ortaklarınızın aşk hayatıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.