Boğa Burcu (6 Haziran – 12 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

5 Haziran 2022

Boğa Burcu (6 Haziran – 12 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta uzun süredir aklınızda olan estetik işlemleri, spora başlama, yeni bir saç modeli deneme gibi konularda motivasyonunuz oldukça yüksek olacak. Kariyer hayatınızda havaların ısınmasıyla da birlikte disiplininizi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Kendinizle baş başa kalarak kısa aralar vermek isteyebilir, birkaç gün izole yaşayarak kendinizi şifalandırabilirsiniz. Yurt dışında bir eğitim almak veya proje gerçekleştirmek için motivasyonunuz yükselirken bu durum başkaları tarafından da desteklenecektir. Aniden elinize geçecek fırsatlarla iyi paralar kazanabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.