Boğa Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Kasım 2023

Boğa Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İkili ilişkileriniz, ortaklı işleriniz haftanın gündemini oluşturacak. Keyif aldığınız, sizi mutlu eden konularda sonuna kadar gideceksiniz. Girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceğiniz için yeni bir aşk kapıyı çalabilir. İlişkilerinizi önemseyeceğiniz bu hafta, istediğiniz gibi gitmeyen şeyler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Gerçekte işlerin yolunda gittiğini sizde biliyorsunuz, keyfini çıkarın. İş yerinizde ve günlük işlerinizde sosyal ve uyumlu olacaksınız. Beslenmenize ayrıca özen gösterebilirsiniz.  İlişkilerinizdeki uzlaşmacı tavrınızla isteklerinizi farkında olmadan yaptıracaksınız. Bu ararlar hayatınızın anlamı partneriniz olabilir ya da onunla bir yön çizmek isteği duyabilirsiniz. Aklınızın bir tarafı maddi konularla meşgul olacak. Destek alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde iyi niyetinizden faydalanıp, sorumluluklarını size yüklemek isteyenler çıkabilir. İlişkinize heyecan ve farklılık katmak isteyebilirsiniz. Özgür olma ihtiyacınız olacak.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.