Boğa Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

3 Aralık 2022

Boğa Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklaşa kazançlarınız, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız, akademik kariyeriniz gündeminizi oluşturacak. Birçok sosyal grup içinde olmak, farklı organizasyonlarda bulunmak zihninizin ve enerjinizin dağılmasına neden olabilir.  Arkadaşlarınız arasında kıskançlıklar yaşayabilirsiniz. Kendi işinizi yapmak, kendi paranızı kazanmakla, ortaklaşa finansal kazanımları yönetmek arasında kalabilirsiniz. Uzmanlık gerektiren işlerde, eğitim aldığınız konularda düşüncelerinizi ortaya koyacak, sınırlarınızı çizebileceksiniz. Yeni tanıştığınız insanlara karşı ciddi ancak yumuşak tavrınızla öne çıkacaksınız.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.