Boğa Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

2 Aralık 2023

Boğa Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu ilişkileriniz oluşturacak. Ortaklı ve ikili ilişkileriniz gündeminizde olacak. Var olan ilişkilerinizi iyi yöneteceksiniz. Bekarsanız kalıcı ilişkilere adım atabilirsiniz. Duyarlı ve çözüm odaklı olduğunuz için arkadaşlarınızın yardımına koşabilirsiniz. İyilik yapmakla, sorumluluk almak arasındaki çizgiyi unutmayın. Hakkınız olduğunu düşündüğünüz şeyler için savaşın, her şey kader değildir. Mücadele ettiğiniz sürece kendinize güveniniz artacaktır. Yeni insanlarla iletişim içinde olacak, samimi ilişkiler kuracaksınız. Sanatsal etkinliklere ilgi duyabilirsiniz. Diplomatik davranmak varken eleştirel konuşmalardan uzak durmanız iyi olacaktır.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.