Boğa Burcu (31 Temmuz -6 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Temmuz 2023

Boğa Burcu (31 Temmuz -6 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Hobileriniz, çocuklarınız, yaratıcı yönünüz ve romantik ilişkilerinizin gündem olacağı bir hafta olacak. Kendinizle ilgili yenilikler yapabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hayattan keyif almak için kendinizi motive edebilirsiniz. Eğlenmek, farklı aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla vakit geçirebilirsiniz. Şans oyunlarında kazançlı olabilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde karşı tarafa duygularınızı ifade etmekte kararsız kalabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizi ortaya çıkarmak isterken sorumluluk almak istemeyebilirsiniz. Sosyal gruplar içerisinde kendinizi göstermek için yeni hobiler edinmeniz fayda sağlayabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.