Boğa Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Ocak 2022

Boğa Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

 

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa

Salı günü Kova yeniayı etkisiyle kariyerinizde fırsatlar ve yenilikler yaşayabilirsiniz. Hafta ortası eğitimler ile alakalı zihniniz biraz durabilir. Cuma günü patronlarınız ve kariyeriniz ile alakalı kalıcı işler gerçekleştirebilirsiniz. Aynı gün sosyal çevreniz ile birlikte eğitimlere katılabilirsiniz. Cumartesi günü medya, yayın, yurt dışı ve eğitim ile alakalı konularda sıkıntılarınız bitiyor çünkü Merkür Retro bitiyor. Pazar günü arka plana attığınız konular ile alakalı eğitimler almak isteyebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.