Boğa Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

29 Ekim 2022

Boğa Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

İlişkilerinizde geçmişe özlem duyabilirsiniz, kendi isteklerinizi gerçekleştirmek adına mücadele etme gücünü bulabilirsiniz. Beraber olduğunuz insanlarla paylaşımda bulunmak istemeyebilir, ben merkezci davranabilirsiniz. İlişki kurma biçiminizi, arkadaşlarınızla uyumunuzu, sosyal çevrenizdeki tarzınızı, eski alışkanlıklarınızı tekrar gözden geçirebileceğiniz bir hafta olabilir. Sizi zorlayan özelliklerinizi fark edebilirsiniz, değişmek için çaba içine girebilirsiniz. İlişkilerinizde de kendi bireyselliğinizi, kendinize özgü ifadenizle ortaya koymak isteyebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.