Boğa Burcu (30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ocak 2023

Boğa Burcu (30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Toplumdaki imajınızı, sosyal mevkinizi, başarılarınızı önemseyeceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Kariyerinizde öne çıkarken maddi ve manevi kaynaklarınızla hareket etmeniz başarılı olmanızı sağlayacak. Sistemli düşünme tarzınız ile kendinizi bağımsız bir şekilde ortaya çıkaracaksınız. Kendinizde oluşacak değişimlere sizde inanamayacaksınız. Hedefinize ilerlerken belirsiz durumları ortadan kaldıracaksınız. Rahatlamanıza ve işlerinize odaklanmanıza kolaylık sağlayacak. Kendi içinizdeki değişimlere ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Alternatiflere açık olmalısınız. Gruplarla yaptığınız çalışmalarda insanlara alternatif para kazanma yollarını anlatmakta zorlanabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.