Boğa Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ekim 2023

Boğa Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini yaratıcı yönünüz, kendinizi ifade etmeniz, hobileriniz, romantik ilişkileriniz ve çocuklarınızla ilgili konular oluşturacak. Yaşamınızda değişiklik yapma isteğiniz olacak. Biraz konfor alanınızdan çıkarak farklı şeyler deneyebilirsiniz. Özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşündüğünüz ilişkiler ve işler için karar alabilirsiniz. İkili ilişkilerde elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız, ancak rahatınızı bozan konularda da tavrınızı koyacaksınız. Kilo sorunu yaşayabilirsiniz. Arkadaş ortamınızda ya sınır koyuyor ya da çabuk samimi oluyorsunuz. İnsanların ilgisini çekeceksiniz, ne istediğinizi bilerek hareket etmeniz iyi olacaktır. Hayallerinizin aşkını bulduğunuzu zannedebilirsiniz. Ortaklı işler ya da ikili ilişkilerinizde risk alabilirsiniz. Yolunuza nasıl devam edeceğinizin kararını vermek için ani hareket etmeyin.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.